R E G I S T A

Yükleniyor...

Aksiyonları Yönetmek

Herhangi bir şirkette şirket içi koordinasyonu sağlamak ve aksiyonları yönetmek , işleri gözden geçirmek , sorunları konuşmak ve çözmek üzere toplantılar yapılır. Haftalık toplantılar , proje gözden geçirme toplantıları , bölüm toplantıları , sorunları gözden geçirmek üzere yapılan toplantılar aslında şirket içinde koordinasyonu sağlar gibi gözükürken ciddi zaman kaybına da yol açar. Toplantılarda ortak görüş birliği sağlansa bile sonrasında kendi köşelerine çekilecek bölüm yöneticileri ve çalışanları için toplantıda alınan kararları uygulamak ciddi bir sorun.

Çünkü konuyu çalışanlar üzerinden ele aldığınızda haftalık toplantılar , proje toplantıları ve diğer kaynaklardan kendi iş planlarına akan aksiyonları gerçekleştirmekte , takip etmekte zorlandıklarını görebilirsiniz. Çünkü bir yandan işin kendisini yapmak , diğer yandan yönetimin beklentilerini karşılayacak işleri yapmak ve raporları hazırlamak ciddi olarak zordur.

Çünkü katıldığınız her toplantıda notlar almanız , bunları projelere göre derlemeniz , istenildiğinde raporlamanız , işleri yapmaktan daha zor ve zaman alıyor.

İnsanlar için bürokratik talepler yaratmak yerine insanlara işlerini yapabilecekleri araçlar verip , işleri tamamlamaya odaklamak iyi bir fikir olabilir.

REGİSTA’yı bürokrasiyi azaltmak üzere , insanların işlerini REGİSTA’yı kullanarak yapabilecekleri ve raporlama ve takip konusunda zaman ayırmayacakları şekilde geliştirdik.

Regista’da Aksiyon Yönetimi

Regista üzerinde yapmanız gereken adınıza açılmış olan aksiyonlara odaklanmak. Herkes üzerinde olan aksiyonları tamamlarsa işler kendiliğinden yoluna girer. Tabi ki aksiyonlar zamanında tamamlanmak zorunda. Tam burada insanların zamanlarını etkili yönetebilmeleri için zaman yönetimi prensipleri ile REGİSTA teknolojisini birleştiriyoruz. Çünkü insanlar işlerini REGİSTA üzerinden yaparken işi yapmaya odaklansınlar , kritik işleri görsünler ve zamanında bitirebilsinler diye kafa yoruyoruz.

REGİSTA proje zamanlarına entegre aksiyon yönetimi sayesinde öncelikli işlere odaklanmanızı sağlar.

Otomatik Kritik Aksiyon

Proje planı yayınlandığında , bir adım başladığında , bir adım belirli bir yüzdeye geldiğinde yada bir adım tamamlandığında bir kişiye otomatik olarak aksiyon açan ve onun önüne o işi önem sırasına göre düşünen bir sistem hayal edin.

İşte REGİSTA bu hayali gerçekleştiriyor.Yapmanız gereken sadece projeleri zamanında yetiştirmeniz için kim ne iş yapacak bir şablon ( isterseniz REGİSTA’ nın öneri şablonlarını da kullanabilirsiniz ) olarak tanımlamak. Bu sayede işler kolaylaşır. Herkes tamamlaması gereken işleri önünde görür ve yapar , yapamayanın da performansı sistemde gözükür. Toplantılar netleşir , işin kimin üzerinde tıkandığı net olarak belli olur.

REGİSTA Aksiyon yönetim modülü ile hem size atanan hem de sizin atadığınız tüm işleri her yerden takip edebilirsiniz.